Auto zastavárna

Zastavíme vám :
automobily, čtyřkolky, motorky, vozíky, nákladní auta, dodávky, stavební stroje, atd.


Nejsme autobazar ale autozastavárna přijímáme auta do zástavy jako pomoc při finančních problémech. Rychlé peněžní půjčky za auto, motorku atd. Zastavárna aut vyplácí peníze v hotovosti ihned po uzavření smlouvy.

NEPRODÁVEJTE SVÉ AUTO
Potřebujete ihned peníze v hotovosti? Obraťte se na nás. Jako jediní nabízíme atraktivní poplatek již od 2.5% z poskytnuté částky. Pokud vlastníte ojetý automobil, můžete využít služby vzetí vozidla do zástavy a získat tak okamžitou hotovost. Maximální zástavní cenu určíme na základě kontroly původu, prohlídky technického stavu a roku výroby vozidla. Po předložení potřebných dokladů a sepsání smlouvy o zástavě vozidla dostanete peníze na ruku.

U nás vždy v bezpečí !
Automobil u nás zůstane zastaven v 24h hlídaných garážích. Máte tak jistotu, že se Vám váš vůz vrátí v naprostém pořádku.

Co když nebudu moci splácet včas?
Pokud se Vám nepodaří celou částku zaplatit, je možné uhradit daný poplatek do stanoveného data a tím prodloužit trvání zástavní smlouvy uzavřené mezi Vámi a autozástavarnou.

Podmínky zástavy vozidla:
přihlášené v ČR

Majitel (zástavce) musí být zapsán ve velkém technickém průkazu

Předmět zástavy nesmí být zatížen jinou zástavou, Leasingovou smlouvou, předmětem ručení u jakéhokoliv jiného úvěru

Potřebné doklady pro zástavu:
- Platný občanský průkaz nebo pas
- Malý a velký technický průkaz
- Platný doklad o povinném ručení
- Pokud je vozidlo psané na firmu tak kopii živnostenkého listu ,platný výpis z obchodního rejstříku

Poplatky:
Půjčka je zpoplatněna individuálním úrokem. Doba zástavy 1 měsíc až 12 měsíců. Zástavní smlouva je vždy na 1 měsíc. Pokud se Vám do této doby nepodaří uhradit dloužnou částku + úrok, můžeta zaplatit pouze úrok a prodloužit tím zástavní smlouvu o další 1 měsíc. Zástavu můžete předčasně kdykoliv vyplatit.

Pro předběžné ocenění Vašeho vozu či motocyklu, můžete použít zastavarnaostrava@email.cz, kde napíšete značku vozu, rok výroby, barvu, stav tachometru, stav vozu, výbavu a částku, kterou by jste potřebovali.

Všechny bližší informace a podmínky Vám sdělíme telefonicky na čísle 736 605 605.